Rüyada kutu saklamak

Rüyada kutu saklamak sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, hayatını yoluna sokacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, sağlık konusuna sıkıntı olmasa da, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına yorulur.

Rüyada kutu saklamak gördüyseniz:

  • Sizin arkanızdan bazı işler çevirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada kutu kutu meyve suyu görmek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kutu kutu dondurma görmek ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kutu içinde kutu görmek ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, rahatının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada kutu kutu kahve görmek sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kutu kutu sakız görmek elinin darlığa düşmeyeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine alamet eder.

Rüyada kutu kutu süt görmek maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kutu kutu bal görmek çaresiz ve çözümsüz kalacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe işaret etmektedir.

Rüyada kutu kutu altın görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.