Rüyada kuyrukta beklemek görmek

Rüyada kuyrukta beklemek görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, spor yapmaya başlanılacağına, hedeflerini tutturacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyrukta beklemek gördüyseniz:

  • Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın.

Rüyada kuyrukta beklemek görmek sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine delalettir.

Rüyada uzun kuyrukta beklemek yeni bir makama sahip olunacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına işarettir.

Rüyada uzun bir kuyrukta beklemek büyük atılımlar yapılacağına, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına alamet eder.

Rüyada kuyrukta sıra beklemek duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyrukta beklemek hayatının düzene gireceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine delalettir.

Rüyada kuyrukta olmak huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuyrukta bekleyen insanlar görmek onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada kuyrukta beklediğini görmek huşu içinde devam edeceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments