Rüyada lacivert kedi görmek

Rüyada lacivert kedi görmek üzüntülerinden kurtulacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, parasına da para ekleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada lacivert kedi gördüyseniz:

  • Diğerlerinin fikirlerine gereğinden fazla önem vermeniz seçenekleri azaltabilir, bunu akılda tutarak yol almakta fayda var.

Rüyada lacivert kedi görmek kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına tabir olunur.

Rüyada lacivert oje sürmek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada lacivert diyanet karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, dualarından hayır görmeyeceğine yorulur.

Rüyada lacivert ev görmek tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada lacivert zarf sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, iyi ruh halinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada lacivert şal takmak eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada lacivert bot görmek başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına yorulur.

Rüyada lacivert eşofman bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments