Rüyada lahana marul görmek

Rüyada lahana marul görmek yenilenme yaşayacağına, çalışmaların beğeni almayacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada lahana marul gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin davranışlarının arkasındaki asıl nedenleri araştırmalısınız.

Rüyada lahana marul görmek umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada marul ve lahana görmek borçlarından kurtulacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada marul lahana görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine delalettir.

Rüyada lahana ve marul görmek zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada marul tarlasında marul toplamak dünya malına kavuşulacağına, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret eder.

Rüyada marul çalmak bir üniversitede hoca olunacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine işarettir.

Rüyada marul koparmak sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, afiyette giden düzeninden olacağına delalet eder.

Rüyada marul kesmek işlerindeki bereketin kaçacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments