Rüyada lahit mezar açmak

Rüyada lahit mezar açmak tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, onunla üzülüp, ağlayacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine işaret eder.

Rüyada lahit mezar açmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz son zamanlarda yaptığınız kaprisler yüzünden sizden biraz şikayetçi olmaya başlamış olabilir.

Rüyada lahit mezar ne demek yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına rivayet eder.

Rüyada lahit mezar açmak kötü bir habere veya tehlikeye, yanlış yönde kararlar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski lahit mezar görmek karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada lahit mezar bulmak çok daha iyi bir konuma geleceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada lahit mezar görmek yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına rivayet eder.

Rüyada boş lahit mezar görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine yorulur.

Rüyada lahit mezar çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine alamet eder.

Rüyada lahit mezar kazmak işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments