Rüyada lastik kopması

Rüyada lastik kopması küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada lastik kopması gördüyseniz:

  • Artık daha fazla ciddiye alındığınızı görebilirsiniz.

Rüyada lastik ip görmek vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada lastik kopması şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada lastik görmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada lastik yarılması toplumda yükseleceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına delalet eder.

Rüyada lastik top görmek güven kaybına uğrayacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada lastik taşımak iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada eski lastik görmek yokluk içine düşeceğine, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada araba lastik patlaması başka insanları aldatmasına engel olacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments