Rüyada leoparın ısırması

Rüyada leoparın ısırması işlerinin düşeceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada leoparın ısırması gördüyseniz:

  • Hayattan daha fazla zevk almanızı ya da hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayabilecek çok sayıda fikre sahip olabilirsiniz.

Rüyada leoparın ısırması ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada leoparın kovalaması hayatının alt üst olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments