Rüyada lila gül görmek

Rüyada lila gül görmek ün sahibi birisi olunacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına inanılır.

Rüyada lila gül gördüyseniz:

  • Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor.

Rüyada lila oje görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, ümitlerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lila pijama her türlü yakarışının karşılık bulacağına, hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada lila ruj sürmek bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine işarettir.

Rüyada lila gül görmek aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına inanılır.

Rüyada evi lila renk çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada lila su görmek onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, borçlarının da kapanacağına yorulur.

Rüyada lila elbise almak gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına tabir olunur.

Rüyada lila rengi giymek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.