Rüyada lokum dağıtılması

Rüyada lokum dağıtılması kötü günler yaşanacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, istenen her şeye sahip olunacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, şöhret ve hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada lokum dağıtılması gördüyseniz:

  • Bazı eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir.

Rüyada lokum görmek lokum yemek her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada lokum paylaşmak kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına yorulmaktadır.

Rüyada lokum tatmak kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına işaret eder.

Rüyada lokum aşermek maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada lokum kesmek ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, malından ve parasından kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada lokum dağıtılması şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada cevizli lokum kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada beyaz lokum kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.