Rüyada mavi porselen tabak görmek

Rüyada mavi porselen tabak görmek ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, insanlara iş öğreteceğine yorulur.

Rüyada mavi porselen tabak gördüyseniz:

  • Eski iş arkadaşlarınız, tanıdıklarınız veya meslektaşlarınızla biraraya gelmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada mavi porselen tabak görmek hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına yorulur.

Rüyada porselen tabak kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, böylece hayatından memnun olacağına tabir olunur.

Rüyada porselen tabak kırılması ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada boş porselen tabak görmek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine ve insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada porselen tabak yemek adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına delalettir.

Rüyada porselen tabak bulmak girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirli porselen tabak görmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye inanılır.

Rüyada beyaz porselen tabak kırmak daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments