Rüyada mavi serçe kuşu görmek

Rüyada mavi serçe kuşu görmek güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, eğlenceli günlere kavuşacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada mavi serçe kuşu gördüyseniz:

  • Sizi yanıltmayacak.

Rüyada mavi serçe kuşu görmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına işaret eder.

Rüyada serçe kuşu yemek aile saadetinin artacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine yorulur.

Rüyada serçe kuşu görme iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine inanılır.

Rüyada serçe kuşu tutmak çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada serçe kuşu ısırması kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına alamet eder.

Rüyada serçe kuşu ölmesi sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada serçe kuşu azat etmek ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine yorulur.

Rüyada muhabbet kuşu ve serçe görmek en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.