Rüyada mavi taş görmek nedir

Rüyada mavi taş görmek nedir işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, ayaklandıracağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi taş görmek nedir gördüyseniz:

  • Bir uyarım var; Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz.

Rüyada mavi buz görmek manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada mavi at görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, sağlığından olacağına tabir olunur.

Rüyada mavi nar görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, yeni başlangıçlar yapacağına inanılır.

Rüyada mavi bez görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, elindekini de bitireceğine rivayet eder.

Rüyada mavi fes görmek sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi kan görmek sürekli ağlamaklı olacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına yorulur.

Rüyada mavi oya görmek stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada mavi dağ görmek korkularından kurtulacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments