Rüyada medrese talebesi olmak

Rüyada medrese talebesi olmak çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, hatalarını fark edeceğine, güven kaybına uğrayacağına, şansının da döneceğine işaret eder.

Rüyada medrese talebesi olmak gördüyseniz:

  • Kendinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada medrese talebesi olmak sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski medrese görmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada medrese hocası görmek karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına işaret eder.

Rüyada medrese görmek diyanet sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine delalettir.

Rüyada ilim talebesi görmek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuran talebesi görmek başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuran kursu talebesi görmek hedeflerini tutturamayacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine yorulur.

Rüyada medrese merdiven atlayacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments