Rüyada melek görmek anlamı

Rüyada melek görmek anlamı hayatının zaferlerle dolacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, büyük bir yenilgi alacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına tabir olunur.

Rüyada melek görmek anlamı gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kimselerden kötü muamele görebilir,iş konusunda tersliklerle karşılaşabilirsiniz.Zamanınızı kendinize ayırın.

Rüyada üç melek görmek kazancın daha da arttırılacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kanatsız melek görmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına delalettir.

Rüyada erkek melek görmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına tabir olunur.

Rüyada gülen melek görmek üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük melek görmek birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada atlı melek görmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada melek şekli görmek içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada melek kanatları görmek bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.