Rüyada menengiç görmek ne anlama gelir

Rüyada menengiç görmek ne anlama gelir istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, bahtın açık olmasına işarettir.

Rüyada menengiç görmek ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Değişimden korkmamalısınız.

Rüyada menengiç görmek ne anlama gelir içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada menengiç ağacı görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada menengiç yemek diyanet bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına, şansının her zaman yaver gideceğine delalet eder.

Rüyada menengiç kahvesi pisirmek göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına inanılır.

Rüyada yeşil menengiç yemek ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada menengiç görmek kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada menengiç görmek ne demek çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine işaret eder.

Rüyada menengiç kahvesi yapmak üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments