Rüyada merdiven indiğini görmek

Rüyada merdiven indiğini görmek çok uğraş vereceğine, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, küslüklerin biteceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına rivayet eder.

Rüyada merdiven indiğini gördüyseniz:

  • Yaşamsal seçimler yapmanızı gerektiren konular söz konusu olabilir.

Rüyada merdiven indiğini görmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada birinin merdiven indiğini görmek bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, her geçen gün sorunların artacağına yorulur.

Rüyada helikopterin indiğini görmek kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine alamet eder.

Rüyada üzerine nur indiğini görmek keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına delalet eder.

Rüyada tepeden indiğini görmek elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökten indiğini görmek rahata ereceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine ve eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına inanılır.

Rüyada uçak indiğini görmek çözümlere ve şifaya kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçakların indiğini görmek maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments