Rüyada merdivenden aşağı uçmak

Rüyada merdivenden aşağı uçmak ters giden işlerin yoluna sokulacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, önemli bir lider haline geleceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, sözünde duracağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, geçmişini arkada bırakacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı uçmak gördüyseniz:

  • Toplumla olan ilişkilerinizde, sezgilerinizi kullanın.

Rüyada merdivenden aşağı düşmek yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı uçmak sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine yorulur.

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı inmek maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine yorulur.

Rüyada yüksek merdivenden aşağı inmek çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına işarettir.

Rüyada merdivenden aşağı inmek konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada yürüyen merdivenden aşağı inmek hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada dar merdivenden aşağı inmek büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına işarettir.

Rüyada merdivenden aşağı atlamak büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, çok hayırlı adımların atılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.