Rüyada merdivenden düşüp yaralanmak

Rüyada merdivenden düşüp yaralanmak el attığı birçok işte zarar edeceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada merdivenden düşüp yaralanmak gördüyseniz:

  • Kararlılık gösteriyorsunuz.

Rüyada merdivenden düşüp bayılmak üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına delalet eder.

Rüyada merdivenden düşüp yaralanmak attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada merdivenden düşüp kalkmak kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada merdivenden düşüp ölmek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğunun merdivenden düşüp öldüğünü görmek kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine delalet eder.

Rüyada birinin merdivenden düşüp öldüğünü görmek yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet eder.

Rüyada merdivenden düşüp uyanmak eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşüp kan görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, kazancın sürekli artacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments