Rüyada merdivenin yıkılmasını görmek

Rüyada merdivenin yıkılmasını görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, hafifleyeceğine, başarılı olacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, daha rahat bir hayatı olacağına delalettir.

Rüyada merdivenin yıkılmasını gördüyseniz:

  • Belli bir konunun gidişatını veya son durumunu sürekli olarak kontrol etme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada merdivenin yıkılmasını görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin yıkılmasını önlemek borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına delalettir.

Rüyada cami yıkılmasını görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına yorulur.

Rüyada bina yıkılmasını görmek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada eski evin yıkılmasını görmek sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine tabir olunur.

Rüyada merdivenin kaybolması yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivenin kopması sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdivenin çökmesi geçirilen zor günlerin unutulacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments