Rüyada mezar otu temizlemek

Rüyada mezar otu temizlemek onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, yersiz yere suçlanacağına, durumunun git gide kötüleşeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada mezar otu temizlemek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin manipulatif cümleleri ya da aklınıza yatmayan önerileri varsa, katılıyor ya da inanıyor gibi yapmanızın çok da mantıklı bir açıklaması olmayabilir.

Rüyada mezar taşı olmayan mezar görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada mezar içinde mezar görmek daima önüne bakacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar üstüne mezar görmek yoklukları ve hastalıkları unutacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işarettir.

Rüyada mezar üstünde mezar görmek gereksiz bir harcama yapılacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada mezar yanında mezar görmek çok büyük bir aşk yaşanacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar üstüne mezar kazmak hileye, fesada bulaşacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar ve mezar taşı görmek yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine işarettir.

Rüyada ölü ve mezar derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments