Rüyada mezarlığın yanına ev yapmak

Rüyada mezarlığın yanına ev yapmak girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, mülk edinme planlarının ertelenmesine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, fırsatların daha büyük getirileri olacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine yorulur.

Rüyada mezarlığın yanına ev yapmak gördüyseniz:

  • Zamanı doğru kullanamamak sorun yaratabilir.

Rüyada mezarlığın yanına ev yapmak kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlığın taşınması yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlığın kokması o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezarlığın üstünde oturmak ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarlığın başında oturmak insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlığın üstüne oturmak gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, onun her zaman başında olacağına delalettir.

Rüyada mezarlığın içinde ev görmek ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına alamet eder.

Rüyada mezarlığın kapısını görmek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.