Rüyada misafire sahur hazırlamak

Rüyada misafire sahur hazırlamak huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlam bir kariyer edineceğine alamet eder.

Rüyada misafire sahur hazırlamak gördüyseniz:

  • Süreci doğru yönetmek için, muhasebeci, avukat, bankacı v.b uzman kişilerden fikir almanız gerekebilir.

Rüyada misafire sahur hazırlamak kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sahur yapamamak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaşananları unutturacağına rivayet eder.

Rüyada sahur yaptığını görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada sahur yapmak diyanet elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına yorulur.

Rüyada birine sahur hazırlamak artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına işarettir.

Rüyada sahur ezanı duymak sırların ortaya çıkmasına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına delalet eder.

Rüyada sahur yemeği hazırlamak gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada sahur davulu duymak bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seval Kaya.

Ruyamda eski evimizin mutfağında yiğenim ve arkasimla sahur yemeği hazırlıyoruz sofra kuruyoruz ben diyorumki cabuk olun 15 dakika kaldı ezana diyorum ne anlama geliyor bu rüyam.