Rüyada mısır tarlasını sulamak

Rüyada mısır tarlasını sulamak kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, ticaretinin hızlanacağına, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine tabir olunur.

Rüyada mısır tarlasını sulamak gördüyseniz:

  • Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.

Rüyada mısır tarlasını sulamak sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada mısır tarlasını görmek ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada tarlasını su basmak kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, tartışmaların sonlandırılacağına işaret eder.

Rüyada kavun tarlasını görmek maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine alamet etmektedir.

Rüyada salatalık tarlasını sulamak rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada buğday tarlasını görmek çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada arpa tarlasını sulamak yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının tarlasını ekmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.