Rüyada misket oynayan görmek

Rüyada misket oynayan görmek aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, çocuklarının fazla olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada misket oynayan gördüyseniz:

  • Kalıcı ya da devamlı olabilecek bazı kazançlar sağlamanız mümkündür.

Rüyada misket oynayan görmek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zorlukların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada misket çalmak insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada misket yutmak çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada misket almak kötü gününü de paylaşacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada misket sıçmak edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada cam misket toplamak kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine işarettir.

Rüyada misket havası oynamak ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına inanılır.

Rüyada topraktan misket toplamak çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments