Rüyada mobilya

Rüyada mobilya kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, anne baba duaları alınacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, kişinin başarılarının artacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mobilya gördüyseniz:

  • Zamanız boşa harcamak yanlışlara neden olabilir.

Rüyada mobilya huzursuzlukların sona ereceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada mobilya ihya yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mobilya kesmek bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor mobilya görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine işarettir.

Rüyada ahşap mobilya beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada mobilya beğenmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mobilya almak isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mobilya cilalamak ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments