Rüyada mor horoz görmek

Rüyada mor horoz görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarının geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor horoz gördüyseniz:

  • Harcamalarınız artabilir veya inanılması zor şeylere para yatırabilirsiniz.

Rüyada horoz emzirmek rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada horoz gezdirmek rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada horoz sesi hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada horoz sevmek yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine delalettir.

Rüyada horoz ne demek iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına işarettir.

Rüyada horoz kalkması yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına delalettir.

Rüyada horoz dan kaçmak şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada horoz dövüştürmek kısmetlerinin her daim açık olacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments