Rüyada müşteri ziyareti

Rüyada müşteri ziyareti yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, durumunuzun iyileşeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, borçlarını bitireceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına yorulur.

Rüyada müşteri ziyareti gördüyseniz:

  • Kişisel gelişime odaklanmalısınız.

Rüyada çok müşteri görmek işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada müşteri kaybetmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada müşteri ziyareti çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, işlerin istenmeyen bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada arap müşteri görmek geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dükkanda müşteri görmek ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına alamet eder.

Rüyada işyerinde çok müşteri görmek iyi hissedileceğine, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada kadın müşteri görmek hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada müşteri ile kavga etmek kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments