Rüyada müşteriyle ilgilenmek

Rüyada müşteriyle ilgilenmek bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, isteklerinin yerine geleceğine, kolaylığa kavuşacağına yorulur.

Rüyada müşteriyle ilgilenmek gördüyseniz:

  • Sakin olursanız konulara daha kolay çözüm getirebilirsiniz.

Rüyada müşteriyle ilgilenmek iş hayatının tamamen bozulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine delalet eder.

Rüyada müşteriyle tartışmak sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine yorulur.

Rüyada müşteriyle kavga etmek ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, işini büyüteceğine rivayet eder.

Rüyada müşteriyle telefonda konuşmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine işarettir.

Rüyada müşteriyle konuşmak dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına delalettir.

Rüyada müşteriyle pazarlık yapmak bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments