Rüyada mutlu bir aşk yaşamak

Rüyada mutlu bir aşk yaşamak akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, moralini ve neşesini kaybedeceğine, huzurlu bir hayata adım atacağına, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, malından ve parasından ziyan edeceğine, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, yanlış yatırımlar yapacağına, seyahatlere katılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mutlu bir aşk yaşamak gördüyseniz:

  • Belli önerilerinizi, planlarınızı veya teklifleri gözden geçirmeniz gerektiğini gösteren işaretleri görmezden gelmeyin.

Rüyada mutlu bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına yorulur.

Rüyada mutlu uçmak yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, emeklerinin boşa gideceğine alamet eder.

Rüyada mutlu kadın aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada mutlu evlilik sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine alamet eder.

Rüyada mutlu bir gün oyunu sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, yeni bir ortama girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mutlu ölmek bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada mutlu bir aşk yaşamak işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada mutlu bir kadın görmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments