Rüyada muz ve domates görmek

Rüyada muz ve domates görmek kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine alamet eder.

Rüyada muz ve domates gördüyseniz:

  • Bazı konularda ısrarcı veya inatçı olan kişiler sorun çıkartsalar bile, siz ne olursa olsun tartışmalara girmemeye çalışmalısınız.

Rüyada domates toplamak kırmızı domates hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına tabir olunur.

Rüyada domates bahçesinden domates toplamak hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine alamet eder.

Rüyada domates fidesinde domates görmek mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada domates tarlasında domates toplamak böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada domates domates görmek garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına alamet eder.

Rüyada ağaçta domates kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına delalet eder.

Rüyada domates kazmak daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine inanılır.

Rüyada domates ekmek yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, derin bir nefes alacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.