Rüyada naja yılanı görmek

Rüyada naja yılanı görmek rahatsızlık duyulacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada naja yılanı gördüyseniz:

  • Çocuklarınız olsun ya da olmasın sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir.

Rüyada naja yılanı görmek kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine inanılır.

Rüyada yılanı eve sokmamak herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanı ıslatmak şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada yılanı öldürmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada su yılanı görme mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanı uyutmak rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına işarettir.

Rüyada yılanı yutmak mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanı hissetmek güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve Erdoğan

Rüyamda naja yılanı evimin yanında bulunan ahırın önündeydi ve ahıra doğru gidiyordu. Bende babamdan tüfek alıp vurmak istedim fakat tüfek vurmak için hazırlarken bozuldu