Rüyada namaz kılan birini

Rüyada namaz kılan birini büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, huzurunun eski haline döneceğine, iyileşeceğine, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada namaz kılan birini gördüyseniz:

  • Geçerli nedenler kendini gösterene kadar uyumlu davranmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada namaz kılan kaynana bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada namaz kılan ayı görmek bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına alamet etmektedir.

Rüyada namaz kılan cin görmek bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine inanılır.

Rüyada namaz kılan birini başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada namaz kılan gelin ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına delalet eder.

Rüyada namaz kılan kadınlar çok başarılı olunacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada namaz kılan topluluk iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada namaz kılan akraba görmek uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments