Rüyada namaz kılarken ezan sesi duymak

Rüyada namaz kılarken ezan sesi duymak bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, aile bireylerinin de çok sevineceğine, eğer rüya sahibi kadınsa da çok anaç olacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, işlerin açılacağına işarettir.

Rüyada namaz kılarken ezan sesi duymak gördüyseniz:

  • Siz evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz, yapmak istediğiniz bazı şeylerle lişkileriniz arasında karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz.

Rüyada namaz kılarken ezan sesi duymak rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, sağlığın bozulacağına işarettir.

Rüyada ezan sesi duymak ve namaz kılmak iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüyada ezan sesi duyup namaz kılmak hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada namaz kılarken ezan okumak kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına inanılır.

Rüyada namaz kılarken ezan okunması çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına yorulur.

Rüyada ezan sesi iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine delalettir.

Rüyada ezan sesi ile uyanmak kazancın ve ekmeğin eksileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kulağında ezan sesi duymak özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments