Rüyada ne görürsen aşık olursun

Rüyada ne görürsen aşık olursun şöhretli biri olunacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, doğru haber almaya rivayet etmektedir.

Rüyada ne görürsen aşık olursun gördüyseniz:

  • Maddi anlaşmaları, finansal girişimleri veya ortaklık ya da iş birliklerinizi ilgilendiren konularda sağlam temellere dayalı olmayan anlaşmalar yapabilir veya sözler verebilirsiniz.

Rüyada ne görürsen aşık olursun daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ne görürsen evlenirsin işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına işarettir.

Rüyada ne görürsen hamile olunur düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada ne görürsen çocuğun olur ferahlık veren sözler duymaya, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ne görürsen kızın olur yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine, evindeki huzurun bozulacağına alamet eder.

Rüyada ne görürsen oruç bozulur sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ne görürsen gusül işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına delalettir.

Rüyada köpek görürsen maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments