Rüyada nişanlısı ile kavga etmek

Rüyada nişanlısı ile kavga etmek rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına işaret eder.

Rüyada nişanlısı ile kavga etmek gördüyseniz:

  • Biraz da dış görünümünüze önem verin.

Rüyada nişanlısı ile kavga etmek bir sınavdan geçileceğine, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski nişanlısı ile kavga etmek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına delalettir.

Rüyada nişanlısı ölmek güzel zamanlar geçireceğine, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine alamet eder.

Rüyada nişanlısı ile öpüşmek yağmur yağmamasına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına delalet eder.

Rüyada eski nişanlısı görmek büyük bir şansın elden kaçırılacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada nişanlısı tarafından aldatıldığını görmek eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada nişanlısı ni görmek yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına inanılır.

Rüyada nişanlısı görmek ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments