Rüyada öğlen namazı görmek

Rüyada öğlen namazı görmek kazancının her geçen gün artacağına, maddi durumun düzeltileceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına işaret eder.

Rüyada öğlen namazı gördüyseniz:

  • Yalnız da olsa, önemsediğiniz fikir veya planlarınızı gerçeğe dönüştürme zamanıdır.

Rüyada öğlen namazı görmek rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada öğlen namazı kılmaya çalışmak çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine delalettir.

Rüyada kabede öğlen namazı kılmak manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, onları koruyup kollayacağına tabir olunur.

Rüyada öğlen namazı için abdest almak art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine işarettir.

Rüyada öğlen namazı kıldığını görmek rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada öğlen namazı kılmak yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada öğlen uyanmak sosyal çevrenin değiştirileceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine yorulur.

Rüyada öğlen namazını kılmamak eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, parasız günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments