Rüyada okul kalabalığı görmek

Rüyada okul kalabalığı görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, hayal edilen herşeye kavuşacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına alamet eder.

Rüyada okul kalabalığı gördüyseniz:

  • Açık açık konuşmak veya fikir alışverişlerinde bulunmak kontrol edilmesi gereken durumların varlığını ortaya çıkartabilir.

Rüyada okul kalabalığı görmek şerefli bir hayat süreceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada akraba kalabalığı dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına tabir olunur.

Rüyada kalabalığı görmek sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine işarettir.

Rüyada düğün kalabalığı sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kalabalığı yarmak hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına alamet etmektedir.

Rüyada söz kalabalığı görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına yorulur.

Rüyada bayram kalabalığı görmek kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada mevlit kalabalığı görmek uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments