Rüyada okul önünü süpürmek

Rüyada okul önünü süpürmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada okul önünü süpürmek gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz olanı kabul etmek etrafınızdaki değişikliklerle başa çıkmanızı kolaylaştırabilir.

Rüyada okul önünü süpürmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada okul ve okul arkadaşlarını görmek kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada önünü görmek büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Rüyada önünü temizlemek evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin önünü silmek güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada arabanın önünü kesmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada evinin önünü sulamak gittiği yolda yalnız kalacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Rüyada kapı önünü görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments