Rüyada ölen kişiye ayna vermek

Rüyada ölen kişiye ayna vermek ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, yaklaşan güzel günlere, çok para kazanacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına alamet eder.

Rüyada ölen kişiye ayna vermek gördüyseniz:

  • Olayları akışına bırakın.

Rüyada ölen kişiye ayna vermek istediği gibi yaşayacağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada ölen kişiye seslenmek hastalığının düzeleceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölen kişiye küsmek haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına alamet eder.

Rüyada ölen kişiye tatlı vermek çok büyük bir proje ortaya koyacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada ölen kişiye erik vermek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişiye ekmek vermek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada ölen kişiye yemek hazırlamak hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişiye kahve vermek ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, şansının kötüye gideceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments