Rüyada ölen kişiye ekmek vermek

Rüyada ölen kişiye ekmek vermek iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, çok mutsuz olacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine delalettir.

Rüyada ölen kişiye ekmek vermek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler sizi hafife aldıklarını fark edebilirler.

Rüyada ölen kişiye ekmek vermek sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, eğer şifaysa da şifasını bulacağına delalet eder.

Rüyada ölen kişiye seslenmek işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına, saygınlık kazanacağına inanılır.

Rüyada ölen kişiye küsmek sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişiye altın vermek en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölen bir kişiye yemek vermek zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişiye yumurta vermek sorunlarının birken beş olacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına rivayet eder.

Rüyada ölen kişiye kıyafet vermek bereket ve zenginlik olacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişiye erik vermek zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.