Rüyada ölmüş babasının tırnaklarını kesmek

Rüyada ölmüş babasının tırnaklarını kesmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babasının tırnaklarını kesmek gördüyseniz:

  • Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük, fiziki bitkinlik içinde olabilirsiniz.

Rüyada ölmüş babasının tırnaklarını kesmek kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin tırnaklarını kesmek bereket ve huzur geleceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş dedenin tırnaklarını kesmek aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın tırnaklarını kesmek kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin ayak tırnaklarını kesmek düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin tırnaklarını uzun görmek sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babasının konuşması asla gururundan ödün vermeyeceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada ölmüş babasının delirdiğini görmek iftiraya uğrayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments