Rüyada ölmüş birinin boğazını sıkmak

Rüyada ölmüş birinin boğazını sıkmak parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin boğazını sıkmak gördüyseniz:

  • Mesela işvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşini, öğrenciyseniz öğretmeninizle tartışabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin boğazını sıkmak çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin senin boğazını sıkması etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin boğazını sıkması dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin boğazını kesmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, kendisine kar ve mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş biri boğazını sıkması ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına yorulur.

Rüyada birinin boğazını kesmek verilen emeklerin karşılığının alınacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin boğazını delik görmek çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bıçakla birinin boğazını kesmek torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments