Rüyada ölmüş birinin halı sildiğini görmek

Rüyada ölmüş birinin halı sildiğini görmek kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, harama göz dikmeyeceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin halı sildiğini gördüyseniz:

  • Kimsenin sizin adınıza karar vermesine izin vermemelisiniz.

Rüyada ölmüş birinin halı sildiğini görmek büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, hak yoluna döneceğine rivayet eder.

Rüyada birinin halı sildiğini görmek hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, çalışmalarının takdir edileceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin cam sildiğini görmek evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok zengin olacağına delalettir.

Rüyada başkasının halı sildiğini görmek yüksek diploma alacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine tabir olunur.

Rüyada halı sildiğini görmek çok büyük mutluluk duyacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin halı yıkaması yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin halı alması çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin cam sildiğini görmek kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, yaşam şartlarının düzeleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments