Rüyada ölmüş birinin perde takması

Rüyada ölmüş birinin perde takması sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin perde takması gördüyseniz:

  • İş, keyif ya da bilgi edinme maksatlı yolculuklar söz konusu olabilir.

Rüyada ölmüş birinin perde takması hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin perde astığını görmek şüpheli bir olay yaşanacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin perde vermesi işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin sana perde vermesi onların başarıları ile övüneceğine, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin perde diktiğini görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin gözüne perde inmesi plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada başka birinin perde astığını görmek duymadığı sözleri duyacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin perde hediye etmesi insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına işaret etmektedir.

One thought on “Rüyada ölmüş birinin perde takması

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.