Rüyada ölmüş birinin vurduğunu görmek

Rüyada ölmüş birinin vurduğunu görmek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, çok iyi mevkilere geleceğine, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin vurduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz.Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin vurduğunu görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine işarettir.

Rüyada birinin birine vurduğunu görmek planların tutmayacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada birinin köpeğe vurduğunu görmek bunun şans olacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin başına vurduğunu görmek yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin bana vurdugunu görmek kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına işaret eder.

Rüyada birinin kafasına vurduğunu görmek bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada birinin sırtına vurduğunu görmek emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin arabayı vurduğunu görmek aniden evlilik kararı alacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments