Rüyada ölmüş kedimi gördüm

Rüyada ölmüş kedimi gördüm ayrılığın sandığından da uzun olacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş kedimi gördüm gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde, karşı cins üzerinde olumlu izlenimler bırakabilirsiniz.

Rüyada ölmüş kedimi gördüm aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine yorulur.

Rüyada ölen kedimi görmek hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, aralarında bir konuşma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski kedimi görmek kişinin kazancının çoğalacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaybolan kedimi gördüm kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına delalettir.

Rüyada kedimi hasta gördüm çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine tabir olunur.

Rüyada kaybolan kedimi görmek hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına inanılır.

Rüyada kendi kedimi gördüm bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada kedimi hasta görmek bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments