Rüyada ölü papaz görmek

Rüyada ölü papaz görmek sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, aradığı kişiyi bulacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, stresli bir ortama gireceğine rivayet eder.

Rüyada ölü papaz gördüyseniz:

  • Tartışma ortamlarını yatıştırmak veya kafa karışıklıklarını gidermek ya da genel anlamda flu ortamları aydınlatmak görevi size düşebilir.

Rüyada papaz ve haç görmek allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada papaz öldürmek ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölü papaz görmek nankörlük ve vefasızlık göreceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işarettir.

Rüyada papaz elbisesi giymek işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada papaz büyüsü görmek gereken sabrı göstereceğine, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına delalettir.

Rüyada papaz eriği yemek üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada papaz kıyafeti giymek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, yokluğun biteceğine delalettir.

Rüyada kilisede papaz görmek verilen bütün emeklerin heba olacağına, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments