Rüyada ölünün balık istemesi

Rüyada ölünün balık istemesi hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, sonu hayırlı olacak bir izdivaca yorulur.

Rüyada ölünün balık istemesi gördüyseniz:

  • İşyerinizde, bazı arkadaşlarınızın sizi çekememelerinden ya da kıskanmalarından kaynaklanacak bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada bir ölünün balık vermesi çok güzel olaylar yaşanacağına, geleceğe dair planlar yapacağına alamet eder.

Rüyada ölünün balık istemesi çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada ölünün diriye balık vermesi eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün balık tuttuğunu görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına yorulur.

Rüyada ölünün balık alması kurtuluşu bulacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün balık pişirmesi daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün balık vermesi hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına inanılır.

Rüyada ölünün elinde balık görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments