Rüyada ölüye terlik vermek

Rüyada ölüye terlik vermek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına inanılır.

Rüyada ölüye terlik vermek gördüyseniz:

  • Aldatılmanız veya kötü niyet olmasa da size yanlışlıkla bozuk şeyler satılması ihtimali var.

Rüyada ölüye terlik vermek zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da rüya sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına rivayet eder.

Rüyada ölüye terlik almak maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye terlik giydirmek sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüye yedirmek çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir ölüye kızmak etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, ticaret sektörüne atılacağına yorulur.

Rüyada ölüye bakamamak gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüye bir şey anlatmak kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, sevineceğine, adeta havalara uçacağına delalettir.

Rüyada ölüye tuz vermek bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına, huzurun kaçacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments