Rüyada ölüyü hayatta görmek

Rüyada ölüyü hayatta görmek bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, şansın kapanacağına işarettir.

Rüyada ölüyü hayatta gördüyseniz:

  • Dost olarak kabul ettiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı tavır aldığını görerek üzülebilirsiniz.

Rüyada ölüyü hayatta görmek bolluğun ve bereketin artacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada depremde hayatta kalmak çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, yeni adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş dedeyi hayatta görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına inanılır.

Rüyada kendini bitkisel hayatta görmek trend olan bir markanın başına geçileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşını bitkisel hayatta görmek hayırlı haberler alınacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine delalet eder.

Rüyada hayatta olan babayı görmek ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada hayatta olan anneyi görmek çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş kişiyi hayatta görmek borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, işlerinin günden güne azalacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments